Hakkımda

Resim yapmaya çok küçük yaşlarda başladım. Okul çağlarımda bir çok yarışmaya katıdım. Lise’de katıldığım bir resim yarışması sonrasında okulum elde ettiğim başarımın arkasında durmayınca resim yapmayı bıraktım. Fakat çok uzun sürmedi 2000 yılında dijital ortama dönerek hobi olarak başladığım bu programlar benim mesleğim haline geldi.

2006 yılında grafik tasarım ile başlayıp, 2010 yılında web sayfası işine de adım attım. 2015 yılında tanıtım videoları, introlar vb çalışmalar ile after effects gibi programlarada ağırlık verdim. Şuan ki hedefim 3D tasarımlara başlamak ve çok yakında bu hizmetleride sizlerle buluşturmak istiyorum.

1992 Senesinde Ankara’da kendimize ait radyomuzda 9 yaşında iken DJ’liğe başladım. O dönemlerde Türkiye’nin en küçük Dj’yi ünvanını taşıyordum. Program Yapımcısı ve Sunucusu olarak kendi radyomuz harici radyolarda da çalışarak 10 sene devam ettikten sonra çok sevdiğim radyo dünyasına son verme kararı aldım.

Ortalama olarak 1992 senesinden 2003 yılına kadar sürekli şiirler yazdım ve babamı kaybetmemle birlikte şiir yazmaya da son verdim. Yaklaşık 300 kadar şiirim var ve bir gün onları kitap haline getirmek hayallerim arasındadır.

2000 ve 2011 Yılların da Tiyatro eğitimi aldım. 2017 Senesinde yine Kamera Önü Oyunculuk Kursuna giderek yaklaşık 5 bölüm kadar ufak rollerde No:309 dizisinde oynadım.

Kendi işlerim haricinde eşimin işlerine de hem güvenlik sistemleri hemde savunma sanayi alanlarında harici olarak geri planda hizmet vermekte ve projelerine yardım etmekteyim.

Birden fazla iş alanında verdiğim bu hizmetler bazen yorucu olsada çalışma alanlarımı oldukça seviyorum. Severek yaptığım içinde her geçen gün bu sektörlerde her daim yeni bir şeyler öğrenerek başarılı adımlarla ilerlediğimi düşünüyorum. Her şey diploma demek değildir. Önemli olan bir insanın işini severek yapıyor olması ve kendini yeniliklere açık tutarak öğrenme isteğinin olmasıdır.

Sosyal hayata ve Sosyal Yardımlaşmaya dair ne varsa kendi çapımda elimden geldiğince hala aktif olarak bir şeyler yapmaya çalışmaktayım. Bu hayatta en büyük başarı; günü kurtarıp kendi hayatımıza bakmak değil, yaptığımız işin hakkını vererek müşteri memnuniyeti sağlamak ve etrafımıza tanıdık tanımadık herkese bir parçada olsa mutluluk saçabilmektir.

Tasarım alanındaki işimize geri dönersek, bu işi yaparken en büyük avantajım tüm çalışmaları tek başıma yapıyor olmakla sizlerinde tek bir kişi ile muhatap olmanız ve ekstra maliyetlere girmiyor oluşunuzdur. Her daim grafik tasarım, video & animasyon, web tasarımları alanlarında yaptırdığınız tüm işler de sadece bir kişi ile görüşme sağlıyor olacaksınız. Tüm işleri sadece bana yaptırıyorsanız tabi. Tek bir alanda çalışma yaptırıyorsanız doğal olarak sadece yaptırdığınız işinizde muhatabınız ben olmuş olurum…

İZMİR – Kurtuluş Savaşı’nın kadın kahramanlarından ‘Çete Ayşe’nin hayatının anlatıldığı “Oyalı Yazma” adlı televizyon dizisi önümüzdeki yılın ocak veya şubat ayında vizyona girmeye hazırlanırken, dizide İzmir’de reklamcılık yapan Tuğçe İlhan Yavaş Avcı da rol alacak. Devamı…

Projeyi “Çete Ayşe” adıyla ilk önce dizi olarak çekecekelerini ifade eden Koçyiğit, hikayenin “Oyalı Yazma” ismiyle de beyazperdeye aktarılacağını ifade etti. Dizide İzmir’de reklamcılık yapan Tuğçe İlhan Yavaş Avcı da rol alacak. Devamı…

No:309 Dizisi 47. Bölüm Fragmanı

Fragmanı İzle

Dünya Çapında, Japonya’da Liseler Arasında Yapılan Bir Yarışma
(Ocak 1998)

Her iki senede bir Japonya’da dünya çapını kapsayan, liseler arası yapılan bir yarışmadır. Okulumuzu temsilen 3 kişi katıldık ve 2 sene sonra özel olarak sadece şahsıma tekrar yarışmaya katılmam için davetiye gelmiştir. Resmim finale kadar yükselerek en çok beğenilenler arasında sergiye alınmıştır.

Dünya Çapında Rusya’da Tiyatro Afişleri Yarışması
(Ağustos 2017)

Sevgili tiyatrocu dostum Rıza GEDİKOĞLU için yaptığım tiyatro afişi ile Rıza Rusya’da yarışmaya katılmış olup afişimiz finale kadar yükselmeyi başarmıştır.

“Kocasını Pişiren Kadın” oyununa ait afiş 32 ülkeden 302 katılımcının 470 afişi arasından seçilerek finale kalmış ve sonrasında XI. Vampilov Uluslararası Çağdaş Drama Tiyatro Festivali (XI. Vampilov International Theatrical Festival of Modern Drama) kapsamında Okhlopkov Academician Drama Theatre salonunda sergilenmiştir.

http://tiyatronline.com/afis-yarismasinda-turkiye-finalde